ÖVRIGT / Mattor / Yazd 5903010
nr 590 3010
Yazd
Tidigt 1900-tal, 337x530, signerad Yazd Khar Khaneh Khatib, jämnt ställvis hårdare slitage
måndag 13 juli 2009
kl 17:00:00